Workspace at home

Chyba każdy z nas chociaż w niewielkim stopniu pracuje teraz w domu. Nie wszyscy posiadają jednak swoje domowe biuro, a urządzenie miejsca do pracy przy komputerze to często nie lada wyzwanie w przypadku niewielkich mieszkań. Funkcjonalny kącik stworzymy z łatwością przy użyciu kilku niezbędnych akcesoriów. Szczególnie dobrze sprawdzą się wielofunkcyjne i niezajmujące wiele miejsca meble, liczne schowki oraz przedmioty służące do segregowania, magazynowania i organizacji czasu (żyjemy przecież w ciągłym biegu!). Poniżej przygotowałem zestawienie akcesoriów, bez których nie wyobrażam sobie swojej codziennej pracy. Na samym dole postu znajdziecie także niespodziankę!

We all work at home from time to time. However not everyone has a real home office. Arranging space to work is often quite a challenge, especially in small flats. Functional place may be created with a few necessary accessories - small and multifunctional furniture, storages and time-organisers (we are always running aroung, right?). Below I prepared a statement of accessories, without which I can't imagine my daily work. You will also find a surprise at the bottom of this page!
 
Damian Widowski


Damian Widowski

 
1-2. Mimo, że często przesiaduję z laptopem na kanapie lub łóżku, to jednak wielogodzinna praca wymaga odpowiedniego miejsca do pracy - funkcjonalnego biurka i bardzo wygodnego krzesła.
Although I often sit with my laptop on the couch or a bed, working for many hours requires an appropriate place with functional desk and a comfortable chair.
 
Biurko / desk BoConcept - 2980 PLN, krzesło / chair - BoConcept - 1639 PLN
---
3. Uwielbiam gadżety! A najbardziej takie, które nie dość, że super wyglądają, to do tego są bardzo funkcjonalne.
I love gadgets, especially these ones, that look awesome and are very functional.
 
Akcesoria biurowe / desk accessories Tom Dixon - od/from 370 PLN
---
4. Czy Wasze smartfony też ciągle się rozładowują? Poza domem używam powerbanku, a podczas pracy przy biurku świetnie sprawdzi się ładowarka, wokół której nie plączą się kilometry kabli.
Do your smartphones discharge all the time? When I'm out I use a powerbank, but while working at a desk a charger without miles of wires around might be a good choice.
 
Bezprzewodowa ładowarka / wireless charger Ikea - 149 PLN
---
5. Odpowiednie oświetlenie miejsca pracy jest niezwykle ważne, a szczególnie teraz, gdy dni są już krótkie i szybko robi się ciemno.
Good lighting is extremely important, especially now, when the days are short and it's getting dark really fast.
 
Lampka biurkowa / desk lamp Muuto - 625 PLN
---
6. Nieustannie brakuje mi czasu, a doba powinna mieć przynajmniej sto godzin! Mam wrażenie, że jestem w ciągłym biegu, a bez zegarka nie ruszam się z domu.
I am constantly missing my time. My day and night should have at least one hundred hours! I have a feeling that I am in a continuous run and I never go out without my watch.
 
Zegarek / watch - Daniel Wellington
---
7-10. Porządek w miejscu pracy zapewnią liczne akcesoria - takie na rzeczy zbędne i niezbędne.
Order in the workplace will provide numerous accessories - for needless and necessary stuff.
 
Komplet pudełek / set of boxes HAY - 120 PLN (set of 3), kosz / basket Essey - 145 PLN, stojak na spinacze / paperclips holder Alessi - 170 PLN, pojemnik na długopisy / pen holder COS x HAY - 160 PLN
---
11. Bez kawy ani rusz! Nie wyobrażam sobie pracy bez co najmniej jednej zrobionej w moim ulubionym kubku.
No coffee can be hard! I can't imagine working without at least one made in my favorite mug.
 
Kubek / mug Pantone - 45 PLN
 
 
Damian Widowski

 
Na koniec mam dla Was niespodziankę! Wspólnie z marką Daniel Wellington przygotowaliśmy dla Was zniżkę na całą kolekcję zegarków (zarówno damskich, jak i męskich)! Przy zakupie dowolnego modelu z hasłem "DAMIANHOME" dostaniecie 15-procentowy rabat aż do końca października 2015.
 
And finally I have a surprise for You! Together with Daniel Wellington we have prepared a discount on the entire collection of watches (both women's and men's)! When you purchase any model with the password "DAMIANHOME" you get 15% discount until the end of October 2015.
 
 
 
 
 
 
Źródło zdjęć / source of pictures: brands' websites (products), framecornermemphis.blogspot.com (coffee spot), disneymovierewards.go.com (notebook), Google (pencils)
 
 
Post powstał we współpracy z marką Daniel Wellington.

11 komentarzy:

 1. Kurczę, trochę ascetycznie - ja musze mieć na czym skupić wzrok, coś musi się dziać, ale chyba większość ludzi woli pracowac właśnie w takiej ascezie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo interesująca propozycja na miejsce do pracy :)
  Pozdrowienia z odświeżonego My Sweet Dreaming Home :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne dodatki, które chętnie widziałabym na moim biurku. Dawno niczego nowego na nim nie postawiłam i trzeba to zmienić;) A dodatki w takim stylu bardzo mi się podobają.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa propozycja miejsca pracy...estetyczna i co ważne praktyczna.. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. dlatego uważam, że pomysł na biuro w szafie w przedpokoju tudzież sypialni jest świetnym rozwiązaniem :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Marzę o tym, żeby mieć własny kąt do pracy! Niestety gabaryty mieszkania pozwalają jedynie na siedzenie na kanapie z laptopem na kolanach lub łóżku w sypialni. Może kiedyś :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Po świętach mam zamiar wziąć się za urządzenie swojego miejsca do pracy w domu, a więc garść inspiracji jak najbardziej mi się przyda. Mam swoją koncepcję, ale w kwestii akcesoriów jeszcze szukam;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jest na etapie aranżowania mojego domowego biura i bardzo się cieszę, że trafiłam na ten wpis. Moja lista rzeczy niezbędnych wzbogaciła się o kilka pozycji;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetne akcesoria biurowe, których niestety trochę brakuje na moim biurku. Chyba czas nadrobić zaległości;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nr 3 jest bardzo modny w tym roku, słyszałam o tym w telewizji;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Wiele bardzo fajnych przedmiotów. Szczególnie podobają mi się te praktyczne, a nie tylko ładne;)

  OdpowiedzUsuń