Containers inspired by childhood

Na moim blogu rzadko pojawiają się produkty dla dzieci, czy też inspiracje do dziecięcych pokojów. Tym razem jednak postanowiłem zrobić wyjątek, ponieważ dodatki, które chciałbym Wam pokazać, kojarzą mi się wyjątkowo dobrze z moim dzieciństwem. Myślę, że prawie każdy z Was bawił się kiedyś klockami Lego. Marka Room Copenhagen wprowadziła w kolaboracji z duńskim producentem zabawek serię pojemników, które są bezpośrednią interpretacją kilku rodzajów klocków. Producenci przekonują, że cała kolekcja sprawdzi się nie tylko w pokoju dziecięcym, ale będzie służyła także dorosłym fanom Lego.
 
Kids’ stuff or inspirations of children's rooms appear quite rarely on my blog. This time I decided to make an exception, because accessories, which I would like to show you, associate me exceptionally well from my childhood. I think that almost every one of you used to play with Lego. Room Copenhagen in collaboration with Danish producer of toys manufactured a series of containers, which are a direct interpretation of several types of blocks. The producers convince that the entire collection is perfect not just for kids, but also for adult Lego fans.
 
 
 Wszystkie pojemniki wyglądają jak wielokrotnie powiększone klocki i dostępne są w kilku różnych rozmiarach. Część z nich wygląda jak standardowe bloczki do budowy podstawowych konstrukcji, a część przypomina głowy ludzików Lego. Poza pudełkami w kolekcji znajdują się bidony i specjalne pojemniki na lunch. Wszystkie produkty są wykonane z plastiku i są tak naprawdę dość tanie. Służą do przechowywania „czegokolwiek”, ale chyba najfajniej wyglądałyby w nich po prostu standardowej wielkości klocki. ;)
 
All containers look like enlarged blocks and are available in several different sizes. Some of them look like basic construction bricks and a part of them is similar to Lego heads. There are also water bottles and special lunch boxes in the collection. All products are made of plastic and are quite cheap. They all can be used to store just anything, but I think it would be just awesome, if they were used to keep standard Lego blocks. ;)


Głowa / head - od/from 31 PLN do/to 47 PLN, dynia / pumpkin - 34 PLN, szkielet / skeleton - 34 PLN,
grymas / pout - 34 PLN, bidon / water bottle - 19 PLN, kosz / basket - 45 PLN
 
 
 Pojemniki / containers - od/from 11 PLN do/to 65 PLN


 Źródło zdjęć / source of pictures: Room Copenhagen

Room Copenhagen: roomcopenhagen.com/

6 komentarzy:

 1. Damian, skoro takie miłe masz LEGO skojarzenia- to dedykuję Ci tego posta ;) http://mieszkacpieknie.blogspot.com/2014/01/lego-projekty-lego-design.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląda przepięknie, aż muszę zakrywać monitor, bo mój luby zaraz by się przyssał do ekranu i kazał tak urządzić nasz salon;). No cóż, jak się spotka fanka minimalizmu i wieczny dzieciak, to musi powstać mikstura wybuchowa;). No nic, przynajmniej kłócimy się o dekorację wnętrz, a nie o pieniądze czy inne grubsze sprawy. Jak dobrze, że nikt nas nie nagrał podczas kłótni w marketach;p

  OdpowiedzUsuń
 3. Te wielkie białe klocki sama bym zaadoptowała..ale.. patrzę na stronę i nie umiem "dokopać" się do sklepu. Widzę kolekcję ale bez możliwości zakupu. Oślepło mnie czy co? Innymi słowy gdzie można je zakupić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszam do tego sklepu: http://www.lovethesign.com/pl/brand/lego :)

   Usuń
 4. Kapitalne! Może wszystkie te przedmioty są dedykowane dzieciom, ale mi sentyment do Lego pozostał z dziecięcych lat i na pewno sobie coś z tej kolekcji sprezentuję.

  OdpowiedzUsuń