Home textiles intended to hug

Znacie markę Hug The Stuff? Jeżeli nie, to koniecznie musicie ją poznać! Dwie dziewczyny – Paulina i Sylwia – założyły ją niedawno z miłości do dobrego wzornictwa i… przytulania. Od kilku dni ich produkty możecie kupić na stronie internetowej www.hugthestuff.com. Warto dodać, że jest to w całości polski produkt – zaprojektowany i uszyty u nas w kraju.
 
Do you know Hug The Stuff? If not, you have to meet it! Two girls – Paulina and Sylwia – have recently launched this brand as a result of their love to good design and... hugging. You can buy their products on www.hugthestuff.com from a few days. It is worth noting that they sell entirely Polish items - designed and made in our country.
 
 Cała kolekcja nowej marki to wyłącznie domowe tekstylia. W ofercie znajduje się łącznie kilkanaście poduszek i kompletów pościeli o różnych rozmiarach. Wszystkie projekty są wyjątkowe i zupełnie inne od tego, co serwują nam popularne sklepy. Kto nie chciałby spać przykryty imitacją blachy lub razem z kogutem. ;)
 
The entire collection consists of home textiles. There is a dozen or so pillows and bed linen sets of different sizes in the offer. All designs are unique and different from that, what popular shops serve us. Who wouldn't like to sleep covered by an imitation of sheet metal or with a rooster. ;)


 
  
Ceny pościeli nie należą może do najniższych, ale poduszki są już za to dość tanie. Wszystkie produkty są naprawdę wysokiej jakości, a do tego mają fajne nazwy, nawiązujące do angielskich zwrotów oraz popkultury. Jest to idealna propozycja nie tylko dla siebie, ale także i na prezent. Trzymam kciuki za rozwój marki i mam nadzieję, że niebawem dziewczyny pokażą nowe projekty. Dotychczasowe są wyjątkowo udane i po prostu bardzo fajne. Gorąco zapraszam wszystkich do zapoznania się z ofertą Hug The Stuff oraz ich poduchami i kompletami pościeli do przytulania!
 
Linen prices are not the lowest, but the pillows are quite cheap. All the products are very high quality and have really cool names, referring to English phrases and a pop culture. They are perfect not only to buy for oneself, but also as a gift. I keep my fingers crossed for brand’s development and I hope that girls will show their new projects very soon. Stuff available on their website is simply very cool. I invite you to look over Hug The Stuff offer: their pillows and sets made to cuddle!
 
 
 
Poduszki 45x45 cm / pillows - 69 PLN (for 1)
 
 
 
 

 
Komplet pościeli / duvet set: 140x200 cm - 289 PLN, 200x200 cm - 349 PLN
 
 
 
Źródło zdjęć / source of pictures: Hug The Stuff
 
HUG THE STUFF: http://hugthestuff.com

7 komentarzy:

 1. ładniutkie, przytulne... inne :D
  Może i moje pluszaki polubią się z taką kołderką :D po wiejsku ;p za płotem :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie z każdą by się polubiły... jak i ja! ;)

   Usuń
 2. Wow pościele ewidentnie nadają się do przytulania! Są totalnie inne niż widziałem wcześniej. Lwisko jest moim zdecydowanym faworytem. Do nowoczesnego wnętrza, must have! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Marka nowa, świeża... proponuje fajne projekty, z których każdy znajdzie coś dla siebie. Pościele i poduszki stylowo podkreślą zarówno nowoczesne wnętrze jak i przytulne kąty. Moim faworytem jest AZTEC.DRIM choć przyznam, że zastanawiam się jakby się spało w pobliżu Indianina- SORY.WINE.TU :)

  Ważne jest dla mnie również to, że produkty marki Hug The Stuff w 100% wykonywane są w Polsce. Co do ich wysokiej jakości nie mam wątpliwości, tak więc gdy tylko podejmę decyzję co do wyboru konkretnego projektu od razu zamawiam :)

  Już się nie mogę doczekać!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie widziałam nawet ze jest taka firma, a tekstylia maja piękne.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Pościel z motywem stalowego elementu wymiata. Coś co idealnei pasowałoby do mojej industrialnej sypialni. Muszę rozejrzeć się za taką powłoczką na kołdrę i poduszki. Pozostałe propozycje również wymiatają!

  OdpowiedzUsuń