Industrial Harlem

Nawet nie wiem kiedy w ofercie Almi Decor pojawiły się trzy czadowe, industrialne lampy. Nowa seria została nazwana ‘Harlem’ i składa się z lampy podłogowej, stołowej i kinkietu. Wszystkie one są do siebie podobne i wyglądają jak wentylatory. Wykonane zostały z postarzanego metalu, z widocznymi śrubami i monogramem umiejscowionym w centralnej części, który jest tak naprawdę logo marki General Electric. Źródłem światła jest pięć żarówek, które przypominają oryginalne żarówki Edisona i wyglądają po prostu super. Całość idealnie pasuje do loftowej i pofabrycznej stylistyki wnętrz. Wszystko szalenie mi się w tych lampach podoba (poza ceną), a co Wy o nich sądzicie?
 
I don’t even know when these three cool, industrial lamps appeared in Almi Decor stores. A brand new series is called 'Harlem’ and consists of a floor, table and wall lamp. All of them are quite similar to each other and look like fans. They are made of oldened metal, with visible screws and the monogram located in the central part, which is a brand logo of General Electric. The light source consists of five bulbs that resemble original Thomas Edison’s light-bulbs and look simply awesome. The whole series fits perfectly to loft interiors. I fell in love with all these lamps (beside the prices).  And what do you think about them?
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ceny / prices:
 
Lampa stołowa / table lamp: 1100 PLN
Lampa podłogowa / floor lamp: 1690 PLN
Kinkiet / wall lamp: 990 PLN
 
 
Źródło zdjęć / source of pictures: Almi Decor

3 komentarze:

  1. Fajny design, podoba mi się :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jakoś ostatnio omijałam Almi Decor, ale te lampy są bardzo fajne! Cena taka sobie...ale to już wiesz odwieczny problem - ile jesteśmy skłonni zapłacić za dobry design.

    OdpowiedzUsuń
  3. Drogie jak cholera, ale jak na Almi Decor to naprawdę spoko

    OdpowiedzUsuń